T494X156K035AT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T494X156K035AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 10% 35V 2917
Duomenų lapai: T494X156K035AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T494X156K035AT specifikacijos
Dalies numeris T494X156K035AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 15UF 10% 35V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36802 pcs Duomenų lapas T494X156K035AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T494 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 300 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 15µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm @ 100kHz
Talpa 15µF