T494R335K010AT
KEMETKEMET
T494R335K010AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T494R335K010AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 3.3UF 10V 10% 0805
Duomenų lapai: T494R335K010AT.pdf
  • Pranešimas
T494R335K010AT specifikacijos
Dalies numeris T494R335K010AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 3.3UF 10V 10% 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5169 pcs Duomenų lapas T494R335K010AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.051" W (2.00mm x 1.30mm)
Serija T494 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-3864-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas R
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 Ohm Išsamus aprašymas 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) 10 Ohm
Talpa 3.3µF