T494R105M020AS
KEMETKEMET
T494R105M020AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T494R105M020AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 1UF 20V 20% 0805
Duomenų lapai: T494R105M020AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T494R105M020AS specifikacijos
Dalies numeris T494R105M020AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 1UF 20V 20% 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5860 pcs Duomenų lapas T494R105M020AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.051" W (2.00mm x 1.30mm)
Serija T494 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-3213-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas R
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 Ohm Išsamus aprašymas 1µF Molded Tantalum Capacitors 20V 0805 (2012 Metric) 15 Ohm
Talpa 1µF