T491V686M016AH
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491V686M016AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68.0UF 16.0V
Duomenų lapai: T491V686M016AH.pdf
  • Pranešimas
T491V686M016AH specifikacijos
Dalies numeris T491V686M016AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68.0UF 16.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 77172 pcs Duomenų lapas T491V686M016AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Talpa 68µF