T491V686M010ZT
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491V686M010ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 20% 10V 2917
Duomenų lapai: T491V686M010ZT.pdf
  • Pranešimas
T491V686M010ZT specifikacijos
Dalies numeris T491V686M010ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68UF 20% 10V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4885 pcs Duomenų lapas T491V686M010ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 700 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm @ 100kHz
Talpa 68µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491V686M006ZT
T491V686M006ZT
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 68UF 20% 6.3V 2917
Sandelyje: 4831 pcs
parsisiųsti: T491V686M006ZT.pdf
RFQ
T491V686M010ZTZL11
T491V686M010ZTZL11
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 68.0UF 10.0V