T491C686M016ZT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C686M016ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 20% 16V 2312
Duomenų lapai: T491C686M016ZT.pdf
  • Pranešimas
T491C686M016ZT specifikacijos
Dalies numeris T491C686M016ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68UF 20% 16V 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4554 pcs Duomenų lapas T491C686M016ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm @ 100kHz
Talpa 68µF