T491C686M016AT4380
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C686M016AT4380
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68.0UF 16.0V
Duomenų lapai: T491C686M016AT4380.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T491C686M016AT4380 specifikacijos
Dalies numeris T491C686M016AT4380 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68.0UF 16.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 64947 pcs Duomenų lapas T491C686M016AT4380.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm Talpa 68µF