T491C686M010ZTAC00
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C686M010ZTAC00
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68.0UF 10.0V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
T491C686M010ZTAC00 specifikacijos
Dalies numeris T491C686M010ZTAC00 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68.0UF 10.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 231445 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm Talpa 68µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491C686M010ZT7280Z320
T491C686M010ZT7280Z320
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 68.0UF 10.0V
Sandelyje: 255276 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491C686M010ZT
T491C686M010ZT
Gamintojai: KEMET