T491C686M010ZT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491C686M010ZT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68.0UF 10.0V
Duomenų lapai: T491C686M010ZT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
T491C686M010ZT specifikacijos
Dalies numeris T491C686M010ZT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68.0UF 10.0V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 210458 pcs Duomenų lapas T491C686M010ZT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T491 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm
Talpa 68µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491C686M010ZTAC00
T491C686M010ZTAC00
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 68.0UF 10.0V
Sandelyje: 231445 pcs
parsisiųsti:
RFQ
T491C686M010AT40537280
T491C686M010AT40537280
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 153836 pcs
parsisiųsti: T491C686M010AT40537280.pdf
RFQ
T491C686M010ZG
T491C686M010ZG
parsisiųsti: T491C686M010ZG.pdf
T491C686M010ZT7280Z320
T491C686M010ZT7280Z320
parsisiųsti:
T491C686M010ATAU02
T491C686M010ATAU02
parsisiųsti: T491C686M010ATAU02.pdf
parsisiųsti: T491C686M010AT4153.pdf
T491C686M010ZT7280Z330
T491C686M010ZT7280Z330
T491C686M010ZTAC01
T491C686M010ZTAC01
T491C686M010ZT7280
T491C686M010ZT7280
parsisiųsti: T491C686M010ZT7280.pdf
T491C686M010ZTZ012
T491C686M010ZTZ012
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus