T489X477M006ATE250
KEMETKEMET
T489X477M006ATE250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T489X477M006ATE250
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TAN 470UF 20% 6V 7343-43
Duomenų lapai: 1.T489X477M006ATE250.pdf2.T489X477M006ATE250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T489X477M006ATE250 specifikacijos
Dalies numeris T489X477M006ATE250 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TAN 470UF 20% 6V 7343-43 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43033 pcs Duomenų lapas 1.T489X477M006ATE250.pdf2.T489X477M006ATE250.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T489 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-11973-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo dydžio kodas X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 250 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 250 mOhm Talpa 470µF