T489D107M010ATE440
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T489D107M010ATE440
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 100UF 20% 10V 2917
Duomenų lapai: T489D107M010ATE440.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T489D107M010ATE440 specifikacijos
Dalies numeris T489D107M010ATE440 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 100UF 20% 10V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62723 pcs Duomenų lapas T489D107M010ATE440.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T489 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 440 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 440 mOhm @ 100kHz
Talpa 100µF