T354K106K050AS
KEMETKEMET
T354K106K050AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T354K106K050AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 10% 50V RADIAL
Duomenų lapai: T354K106K050AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T354K106K050AS specifikacijos
Dalies numeris T354K106K050AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 10% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 23326 pcs Duomenų lapas T354K106K050AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.350" Dia (8.90mm)
Serija T354, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-13619
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas K Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.250" (6.35mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.610" (15.50mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.6 Ohm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 1.6 Ohm @ 100kHz Talpa 10µF