T354H226K025AS
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T354H226K025AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL
Duomenų lapai: T354H226K025AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T354H226K025AS specifikacijos
Dalies numeris T354H226K025AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 46753 pcs Duomenų lapas T354H226K025AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.299" Dia (7.60mm)
Serija T354, UltraDip II Reitingai -
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Gamintojo dydžio kodas H
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" 0.250" (6.35mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.469" (11.90mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc
Talpa 22µF