T322B105K050AS7200
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T322B105K050AS7200
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 1UF 10% 50V AXIAL
Duomenų lapai: T322B105K050AS7200.pdf
  • Pranešimas
T322B105K050AS7200 specifikacijos
Dalies numeris T322B105K050AS7200 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 1UF 10% 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77369 pcs Duomenų lapas T322B105K050AS7200.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Serija T322 Reitingai -
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial
Talpa 1µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T322B105K035AS
T322B105K035AS
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 1UF 35V 10% AXIAL
Sandelyje: 105686 pcs
parsisiųsti: T322B105K035AS.pdf
RFQ
T322B105K050AS
T322B105K050AS
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL