T322B105J050AS
KEMETKEMET
T322B105J050AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T322B105J050AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas MNO2 TANTALUM, 50 V, T322, 1 UF,
Duomenų lapai: T322B105J050AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T322B105J050AS specifikacijos
Dalies numeris T322B105J050AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas MNO2 TANTALUM, 50 V, T322, 1 UF, "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 63762 pcs Duomenų lapas T322B105J050AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±5% Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Serija T322 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 399-18359 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial
Talpa 1µF