T322A474K025AT
KEMETKEMET
T322A474K025AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T322A474K025AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 0.47UF 25V 10% AXIAL
Duomenų lapai: T322A474K025AT.pdf
  • Pranešimas
T322A474K025AT specifikacijos
Dalies numeris T322A474K025AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 0.47UF 25V 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123348 pcs Duomenų lapas T322A474K025AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Serija T322 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-4580
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 16 Ohm
Išsamus aprašymas 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 25V Axial 16 Ohm Talpa 0.47µF