T322A335K010AT
KEMETKEMET
T322A335K010AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T322A335K010AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 3.3UF 10V 10% AXIAL
Duomenų lapai: T322A335K010AT.pdf
  • Pranešimas
T322A335K010AT specifikacijos
Dalies numeris T322A335K010AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 3.3UF 10V 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 115334 pcs Duomenų lapas T322A335K010AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Serija T322 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-4542
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 Ohm
Išsamus aprašymas 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 10V Axial 10 Ohm Talpa 3.3µF