SBC3-4R7-422
KEMETKEMET
SBC3-4R7-422 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBC3-4R7-422
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 4.2A 20 MOHM TH
Duomenų lapai: SBC3-4R7-422.pdf
  • Pranešimas
SBC3-4R7-422 specifikacijos
Dalies numeris SBC3-4R7-422 Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 4.2A 20 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137359 pcs Duomenų lapas SBC3-4R7-422.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm) Ekranavimas Unshielded
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 4.2A 20 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC rezistorius (DCR) 20 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 4.2A
Dabartinis - sodrumas 4.6A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SBC3-102-281
SBC3-102-281
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: FIXED IND 1MH 280MA 2.37 OHM TH