SBC3-221-681
KEMETKEMET
SBC3-221-681 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBC3-221-681
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 680MA 490 MOHM
Duomenų lapai: SBC3-221-681.pdf
  • Pranešimas
SBC3-221-681 specifikacijos
Dalies numeris SBC3-221-681 Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 220UH 680MA 490 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97563 pcs Duomenų lapas SBC3-221-681.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm) Ekranavimas Unshielded
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 220µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 490 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC rezistorius (DCR) 490 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 680mA
Dabartinis - sodrumas 670mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SBC3-C
SBC3-C
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: CBL CLAMP GROUNDING COPPER
Sandelyje: 11465 pcs
parsisiųsti: SBC3-C.pdf
RFQ
SBC3-4R7-422
SBC3-4R7-422
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: FIXED IND 4.7UH 4.2A 20 MOHM TH
Sandelyje: 137359 pcs
parsisiųsti: SBC3-4R7-422.pdf
RFQ
SBC2R47K
SBC2R47K
Gamintojai: AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas: RES 0.47 OHM 4W 10% AXIAL