S301RV308R2R7W
KEMETKEMET
S301RV308R2R7W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S301RV308R2R7W
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP 3000F 0% 2.7V CHASSIS MOUNT
Duomenų lapai: S301RV308R2R7W.pdf
  • Pranešimas
S301RV308R2R7W specifikacijos
Dalies numeris S301RV308R2R7W Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP 3000F 0% 2.7V CHASSIS MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5685 pcs Duomenų lapas S301RV308R2R7W.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.7V Tolerancija -0%
Nutraukimas Screw Terminals Dydis / Matmenys 2.390" Dia x 5.669" L (60.70mm x 144.00mm)
Serija S301 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 399-11549
Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
"Lead Spacing" 0.787" (20.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 0.2 mOhm @ 1kHz
Išsamus aprašymas 3000F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Axial, Can - Screw Terminals 0.2 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 65°C Talpa 3000F