S301K25X5FN63L5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S301K25X5FN63L5R
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 300PF 1KV X5F RADIAL
Duomenų lapai: S301K25X5FN63L5R.pdf
  • Pranešimas
S301K25X5FN63L5R specifikacijos
Dalies numeris S301K25X5FN63L5R Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 300PF 1KV X5F RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 384205 pcs Duomenų lapas S301K25X5FN63L5R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV)
Tolerancija 300pF Storis (maks.) X5F
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija S RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas S301K25X5FN63L5R
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 300pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 300PF 1KV X5F RADIAL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S301RP128R2R7W
S301RP128R2R7W
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP 1200F 0% 2.7V CHASSIS MOUNT
Sandelyje: 5468 pcs
parsisiųsti: S301RP128R2R7W.pdf
RFQ
S301F
S301F
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V
Sandelyje: 27346 pcs
parsisiųsti: S301F.pdf
RFQ
S301K25X5FN63L6R
S301K25X5FN63L6R
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: S301K25X5FN63L6R.pdf
S301RE657R2R7W
S301RE657R2R7W
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP SUPER 650F 2.7VDC SCREW TERM
parsisiųsti: S301RE657R2R7W.pdf
S301F/U
S301F/U
Gamintojai: NKK Switches