R75MD247040B0J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R75MD247040B0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
Duomenų lapai: R75MD247040B0J.pdf
  • Pranešimas
R75MD247040B0J specifikacijos
Dalies numeris R75MD247040B0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4716 pcs Duomenų lapas R75MD247040B0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Serija R75
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-12561
75MD247040B0J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.047µF