R75MD2330Z3B0J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R75MD2330Z3B0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC T/H
Duomenų lapai: 1.R75MD2330Z3B0J.pdf2.R75MD2330Z3B0J.pdf
  • Pranešimas
R75MD2330Z3B0J specifikacijos
Dalies numeris R75MD2330Z3B0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 335295 pcs Duomenų lapas 1.R75MD2330Z3B0J.pdf2.R75MD2330Z3B0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Serija R75
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-18299
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.417" (10.60mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.033µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.033µF Programos Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT