R75IR48204040J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R75IR48204040J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC T/H
Duomenų lapai: 1.R75IR48204040J.pdf2.R75IR48204040J.pdf
  • Pranešimas
R75IR48204040J specifikacijos
Dalies numeris R75IR48204040J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 8.2UF 5% 250VDC T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28871 pcs Duomenų lapas 1.R75IR48204040J.pdf2.R75IR48204040J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Serija R75
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-18296
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.303" (33.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 8.2µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 8.2µF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT