R75IN41504040J
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R75IN41504040J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC T/H
Duomenų lapai: 1.R75IN41504040J.pdf2.R75IN41504040J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R75IN41504040J specifikacijos
Dalies numeris R75IN41504040J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129568 pcs Duomenų lapas 1.R75IN41504040J.pdf2.R75IN41504040J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) Serija R75
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-18292
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.732" (18.60mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 1.5µF Programos Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT