R60DF4100406AK
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R60DF4100406AK
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.R60DF4100406AK.pdf2.R60DF4100406AK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
R60DF4100406AK specifikacijos
Dalies numeris R60DF4100406AK Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 410956 pcs Duomenų lapas 1.R60DF4100406AK.pdf2.R60DF4100406AK.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Įtampos įvertinimas - AC 40V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serija R60
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė -
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-18578
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Talpa 1µF Programos Automotive