R60600-1STR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R60600-1STR
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE BLOK CART 600V 600A CHASSIS
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
R60600-1STR specifikacijos
Dalies numeris R60600-1STR Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE BLOK CART 600V 600A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5940 pcs Duomenų lapas
Įtampa 600V Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija R600 Orientacija -
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Saugiklių tipas Block Saugiklių tipas Cartridge
Saugos dydis 3.13" Dia x 13.38" L (79.5mm x 339.7mm) Naudoti su / susijusiais produktais Class R
Išsamus aprašymas Fuse Block 600A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Dabartinis įvertinimas 600A