R46KW510050P0M
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R46KW510050P0M
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas EMI SUPP MP X2 RAD 275VAC 10UF
Duomenų lapai: R46KW510050P0M.pdf
  • Pranešimas
R46KW510050P0M specifikacijos
Dalies numeris R46KW510050P0M Gamintojas KEMET
apibūdinimas EMI SUPP MP X2 RAD 275VAC 10UF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41362 pcs Duomenų lapas R46KW510050P0M.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 560V Įtampos įvertinimas - AC 275V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Serija R46
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-17034
46KW510050P0M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Spacing" 1.476" (37.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.579" (40.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 10µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 10µF Programos EMI, RFI Suppression