R46KW447040P1M
KEMETKEMET
R46KW447040P1M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R46KW447040P1M
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 4.7UF 20% 560VDC RADIAL
Duomenų lapai: R46KW447040P1M.pdf
  • Pranešimas
R46KW447040P1M specifikacijos
Dalies numeris R46KW447040P1M Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 4.7UF 20% 560VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74218 pcs Duomenų lapas R46KW447040P1M.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 560V Įtampos įvertinimas - AC 275V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Serija R46 Reitingai X2
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 399-11846 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks "Lead Spacing" 1.476" (37.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 4.7µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 4.7µF