R46KN333050N0K
KEMETKEMET
R46KN333050N0K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R46KN333050N0K
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 560VDC RAD
Duomenų lapai: R46KN333050N0K.pdf
  • Pranešimas
R46KN333050N0K specifikacijos
Dalies numeris R46KN333050N0K Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 560VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 316345 pcs Duomenų lapas R46KN333050N0K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 560V Įtampos įvertinimas - AC 275V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Serija R46
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-11486
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.594" (15.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.33µF Programos EMI, RFI Suppression