R46KN333000M1K
KEMETKEMET
R46KN333000M1K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R46KN333000M1K
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 560VDC RAD
Duomenų lapai: R46KN333000M1K.pdf
  • Pranešimas
R46KN333000M1K specifikacijos
Dalies numeris R46KN333000M1K Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 560VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 305848 pcs Duomenų lapas R46KN333000M1K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 560V Įtampos įvertinimas - AC 275V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Serija R46 Reitingai X2
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 399-9660 Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.33µF