PMR210MB5220M100R30
KEMETKEMET
PMR210MB5220M100R30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMR210MB5220M100R30
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FILTER RC 100 OHM/0.022UF TH
Duomenų lapai: PMR210MB5220M100R30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PMR210MB5220M100R30 specifikacijos
Dalies numeris PMR210MB5220M100R30 Gamintojas KEMET
Galimas kiekis 50492 pcs Duomenų lapas PMR210MB5220M100R30.pdf
Įtampa - Įvertinta 250VAC Vertybės R = 100 Ohms, C = 0.022µF
Įveskite Low Pass Technologija RC
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.287" W (18.50mm x 7.30mm) Serija PMR210
Atsparumas - kanalas (omai) 100 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-11476
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis 0.512" (13.00mm) Filtruoti užsakymą 1st
ESD apsauga No Išsamus aprašymas RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 100 Ohms, C = 0.022µF Radial