PMR209ME6470M047R30
KEMETKEMET
PMR209ME6470M047R30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMR209ME6470M047R30
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FILTER RC 47 OHM/0.47UF TH
Duomenų lapai: PMR209ME6470M047R30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PMR209ME6470M047R30 specifikacijos
Dalies numeris PMR209ME6470M047R30 Gamintojas KEMET
Galimas kiekis 35793 pcs Duomenų lapas PMR209ME6470M047R30.pdf
Įtampa - Įvertinta 250VAC Vertybės R = 47 Ohms, C = 0.47µF
Įveskite Low Pass Technologija RC
Dydis / Matmenys 1.201" L x 0.602" W (30.50mm x 15.30mm) Serija PMR209
Atsparumas - kanalas (omai) 47 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-7520
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis 0.866" (22.00mm) Filtruoti užsakymą 1st
ESD apsauga No Išsamus aprašymas RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 47 Ohms, C = 0.47µF Radial