PEH536VCD3180M2
KEMETKEMET
PEH536VCD3180M2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PEH536VCD3180M2
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: PEH536VCD3180M2.pdf
  • Pranešimas
PEH536VCD3180M2 specifikacijos
Dalies numeris PEH536VCD3180M2 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25581 pcs Duomenų lapas PEH536VCD3180M2.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia x 1.378" H (30.00mm x 35.00mm)
Serija PEH536 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1A @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai 399-7531
A551DE181M400A
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 4600 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 480 mOhm
Išsamus aprašymas 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 480 mOhm 4600 Hrs @ 105°C Talpa 180µF