PEH534YDB3150M2
KEMETKEMET
PEH534YDB3150M2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PEH534YDB3150M2
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: PEH534YDB3150M2.pdf
  • Pranešimas
PEH534YDB3150M2 specifikacijos
Dalies numeris PEH534YDB3150M2 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23547 pcs Duomenų lapas PEH534YDB3150M2.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija PEH534 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 900mA @ 100Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Kiti vardai 399-5687
A561EC151M450A
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 570 mOhm @ 100Hz
Išsamus aprašymas 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 570 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 150µF