M550B377M075AA
KEMETKEMET
M550B377M075AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M550B377M075AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 370UF 75V CHA MNT
Duomenų lapai: M550B377M075AA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 418 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 418 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
M550B377M075AA specifikacijos
Dalies numeris M550B377M075AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 370UF 75V CHA MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 418 pcs Duomenų lapas M550B377M075AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 75V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Serija M55 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė M55 Module
Kiti vardai 399-13745 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.453" (11.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.445" (11.30mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 370µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V M55 Module 40 mOhm @ 100kHz Talpa 370µF