M550B377K075BH
KEMETKEMET
M550B377K075BH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M550B377K075BH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 370UF 75V CHA MNT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 363 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 363 pcs
  • Pranešimas
M550B377K075BH specifikacijos
Dalies numeris M550B377K075BH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 370UF 75V CHA MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 363 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 75V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Serija M55 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė M55 Module
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.453" (11.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.445" (11.30mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 370µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V M55 Module 40 mOhm @ 100kHz Talpa 370µF