L0805C1R8KSMST
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L0805C1R8KSMST
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 1.8UH 50MA 600 MOHM
Duomenų lapai: L0805C1R8KSMST.pdf
  • Pranešimas
L0805C1R8KSMST specifikacijos
Dalies numeris L0805C1R8KSMST Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 1.8UH 50MA 600 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 747677 pcs Duomenų lapas L0805C1R8KSMST.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija L-SMS
Reitingai - Q @ Freq 45 @ 10MHz
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10MHz
Induktyvumas 1.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.05mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 55MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 1.8µH Shielded Multilayer Inductor 50mA 600 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC rezistorius (DCR) 600 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 50mA Dabartinis - sodrumas -