L0805C1R0MDWIT
KEMETKEMET
L0805C1R0MDWIT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L0805C1R0MDWIT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 700MA 190 MOHM SMD
Duomenų lapai: L0805C1R0MDWIT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
L0805C1R0MDWIT specifikacijos
Dalies numeris L0805C1R0MDWIT Gamintojas KEMET
apibūdinimas FIXED IND 1UH 700MA 190 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 372905 pcs Duomenų lapas L0805C1R0MDWIT.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija L-DWI
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 399-9584-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.04mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 100MHz Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 190 mOhm 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 190 mOhm Dabartinis įvertinimas 700mA