F863RT106K310Z
KEMETKEMET
F863RT106K310Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F863RT106K310Z
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 10UF 10% 310VAC RADIAL
Duomenų lapai: F863RT106K310Z.pdf
  • Pranešimas
F863RT106K310Z specifikacijos
Dalies numeris F863RT106K310Z Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 10UF 10% 310VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28782 pcs Duomenų lapas F863RT106K310Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.634" L x 1.181" W (41.50mm x 30.00mm) Serija F863
Reitingai AEC-Q200, X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-14816
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Spacing" 1.476" (37.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.776" (45.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 10µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 10µF Programos Automotive; EMI, RFI Suppression