F863RR685K310Z
KEMETKEMET
F863RR685K310Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F863RR685K310Z
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 6.8UF 10% 310VAC RADIAL
Duomenų lapai: F863RR685K310Z.pdf
  • Pranešimas
F863RR685K310Z specifikacijos
Dalies numeris F863RR685K310Z Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 6.8UF 10% 310VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40515 pcs Duomenų lapas F863RR685K310Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Serija F863
Reitingai AEC-Q200, X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-14815
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Spacing" 1.476" (37.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.736" (44.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 6.8µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 6.8µF Programos Automotive; EMI, RFI Suppression