F161WP225K050V
KEMETKEMET
F161WP225K050V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F161WP225K050V
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 2.2UF 10% 50VDC SMD
Duomenų lapai: F161WP225K050V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
F161WP225K050V specifikacijos
Dalies numeris F161WP225K050V Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 2.2UF 10% 50VDC SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37444 pcs Duomenų lapas F161WP225K050V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC 30V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.358" W (10.20mm x 9.10mm) Serija F161
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai 399-12950-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.224" (5.70mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 2.2µF Film Capacitor 30V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard
Talpa 2.2µF Programos Automotive