F161WP223K250V
KEMETKEMET
F161WP223K250V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F161WP223K250V
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC SMD
Duomenų lapai: F161WP223K250V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
F161WP223K250V specifikacijos
Dalies numeris F161WP223K250V Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48207 pcs Duomenų lapas F161WP223K250V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.358" W (10.20mm x 9.10mm) Serija F161
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai 399-12948-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.224" (5.70mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.022µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard
Talpa 0.022µF Programos Automotive