F161PU224K050V
KEMETKEMET
F161PU224K050V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F161PU224K050V
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC 2220
Duomenų lapai: F161PU224K050V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F161PU224K050V specifikacijos
Dalies numeris F161PU224K050V Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93005 pcs Duomenų lapas F161PU224K050V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC 30V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija F161
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-12299-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 56 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.165" (4.20mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 30V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2220 (5750 Metric)
Talpa 0.22µF Programos Automotive