F161PP223K100V
KEMETKEMET
F161PP223K100V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F161PP223K100V
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC 2220
Duomenų lapai: F161PP223K100V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F161PP223K100V specifikacijos
Dalies numeris F161PP223K100V Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78867 pcs Duomenų lapas F161PP223K100V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija F161
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-13573-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.022µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2220 (5750 Metric)
Talpa 0.022µF Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F161PP393M100V
F161PP393M100V
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP FILM 0.039UF 20% 100VDC 2220
Sandelyje: 91341 pcs
parsisiųsti: F161PP393M100V.pdf
RFQ
F161SL103K100V
F161SL103K100V
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP FILM 10000PF 10% 100VDC 2824
Sandelyje: 95322 pcs
parsisiųsti: F161SL103K100V.pdf
RFQ
F16048_LINNEA-UP
F16048_LINNEA-UP
Gamintojai: LEDiL
apibūdinimas: LENS CLEAR ASYMMETRICAL
parsisiųsti: F16048_LINNEA-UP.pdf
F161PP683K100V
F161PP683K100V
apibūdinimas: CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC 2220
parsisiųsti: F161PP683K100V.pdf
F16012_ANGELETTE-M2-B
F16012_ANGELETTE-M2-B
Gamintojai: LEDiL
apibūdinimas: REFLECTOR ROUND 1POS 110MM (D) 5
parsisiųsti: F16012_ANGELETTE-M2-B.pdf
F161SL473K100V
F161SL473K100V
apibūdinimas: CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC 2824
parsisiųsti: F161SL473K100V.pdf
F1602
F1602
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH CAP
parsisiųsti: F1602.pdf
F16183_LINNEA-90-END-FL
F16183_LINNEA-90-END-FL
apibūdinimas: LENS CLEAR SNAP IN
parsisiųsti: F16183_LINNEA-90-END-FL.pdf
F16182_LINNEA-90-END-ML
F16182_LINNEA-90-END-ML
parsisiųsti: F16182_LINNEA-90-END-ML.pdf
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH CAP
parsisiųsti: F1604.pdf
F161PU224K050V
F161PU224K050V
apibūdinimas: CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC 2220