EXV475M050A9DAA
KEMETKEMET
EXV475M050A9DAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV475M050A9DAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: EXV475M050A9DAA.pdf
  • Pranešimas
EXV475M050A9DAA specifikacijos
Dalies numeris EXV475M050A9DAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 580105 pcs Duomenų lapas EXV475M050A9DAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 66.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai XV475M050A9DAAKPLP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 4 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C Talpa 4.7µF