EXV475M035A9BAA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV475M035A9BAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM SMD 105C 5UF 35VDC
Duomenų lapai: EXV475M035A9BAA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EXV475M035A9BAA specifikacijos
Dalies numeris EXV475M035A9BAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM SMD 105C 5UF 35VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 633347 pcs Duomenų lapas EXV475M035A9BAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 399-18146-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.93 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C Talpa 4.7µF