EXV107M050S9PAA
KEMETKEMET
EXV107M050S9PAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV107M050S9PAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: EXV107M050S9PAA.pdf
  • Pranešimas
EXV107M050S9PAA specifikacijos
Dalies numeris EXV107M050S9PAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 287990 pcs Duomenų lapas EXV107M050S9PAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 469mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 340 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 100µF Programos Automotive