EXV107M050A9PAA
KEMETKEMET
EXV107M050A9PAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV107M050A9PAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: EXV107M050A9PAA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
EXV107M050A9PAA specifikacijos
Dalies numeris EXV107M050A9PAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 242194 pcs Duomenų lapas EXV107M050A9PAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 469mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 399-6728-2
XV107M050A9PAAKPLP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 340 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Talpa 100µF