EXV106M025A9BAA
KEMETKEMET
EXV106M025A9BAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV106M025A9BAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: EXV106M025A9BAA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EXV106M025A9BAA specifikacijos
Dalies numeris EXV106M025A9BAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 605193 pcs Duomenų lapas EXV106M025A9BAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.217" W (4.30mm x 5.50mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 399-6724-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.93 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.64mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C Talpa 10µF